Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Aktualności / Koronawirus - wycieczki 2020 r.

Koronawirus - wycieczki 2020 r.

Powiększ
Drodzy Klienci aktualnie monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i krajach europejskich, do których mamy zaplanowane wycieczki w 2020 r.
 
Naszym priorytetem jest wasze bezpieczeństwo, dlatego stosujemy się do decyzji wydawanych przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych jak i decyzji wydawanych przez rządy poszczególnych krajów. Jeżeli zaplanowana dla was wycieczka nie będzie mogła zostać zrealizowana ze względu na zakaz wydany przez ww. instytucje zaproponujemy Państwu zmianę terminu wyjazdu. Każda sytuacja, każda wycieczka wymaga od nas indywidualnego podejścia w celu określenia możliwości zmian w programie.
 
W dniu 11 marca br. wszyscy nasi klienci zostali poinformowani o aktualnej sytuacji i decyzjach w sprawach najbliższych wycieczek.
 
Obecnie w związku z dużą dynamiką zdarzeń, nie możemy przewidzieć jaka będzie sytuacja epidemiczna na świecie w nadchodzących miesiącach i stanowiące reakcję na nią stanowisko rządu. Jeżeli okres zagrożenia epidemicznego będzie się przedłużał to wszyscy organizatorzy będą się dostosowywać do dalszych zaleceń Prezesa Rady Ministrów.

Apelujemy do Was o włączenie się w konstruktywne działania władz, organizatorów oraz wszystkich, którym na sercu leży dobro szeroko rozumianej turystyki poprzez nieuleganie panice i niepodejmowanie pochopnych i nieuzasadnionych decyzji dotyczących rezygnacji z planów wypoczynkowych w okresie po ustaniu jakiegokolwiek zagrożenia.

Z punktu widzenia prawa, każda z imprez, która jest zaplanowana na termin inny niż objęty zaleceniami Prezesa Rady Ministrów może być anulowana na zasadach ogólnych. Prosimy pamiętać, że jeżeli zagrożenie będzie się przedłużało, to ani organizatorzy ani pracownicy biur podróży nie narażą Państwa na zagrożenie życia i zdrowia. Państwa zaufanie do nas jest dla nas wartością nadrzędną.

Liczymy na zrozumienie i pozostajemy do waszej dyspozycji.
12 marca 2020