Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: / Referencje

Referencje

Ponieważ za jeden z naszych głównych celów, postawiliśmy sobie wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, chętnie zbieramy opinie osób korzystających z usług naszej firmy. Dzięki informacjom od rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i dzieciaków stawiamy kolejne kroki w drodze do doskonałości. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne Wasze opinie.

Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Przedszkole Tymbark Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - Turystyka Osób Niepełnosprawnych Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku        

Inni o nas

Organizacja wycieczki do kopalni w Bochni na najwyższym poziomie. Od wielu lat korzystamy z usług tego biura podróży i zawsze możemy liczyć na 100% satysfakcji. Wycieczka okazała się niezapomnianym przeżyciem i bogatym doświadczeniem. Wyjazdy z biurem podróży KROCZEK to czysta przyjemność :) !
Agata Florek - ZS w Pasierbcu
Wycieczka jak i biuro podróży godne polecenia. Bardzo dobra organizacja, świetny kontakt z właścicielem, pilot - pan Sławomir oraz kierowca - pan Wacław kompetentni, doskonale znający teren, dzięki czemu podróż i zwiedzanie przebiegały sprawnie i bez opóźnień. Polecamy.
Gimnazjum w Tymbarku
Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie. Bardzo dobra współpraca i komunikacja z właścicielem. Polecam serdecznie.
Z.Wąs - ZSS nr 3 w Limanowej
Nasz szkoła nie po raz pierwszy i nie ostatni korzystała z usług tego biura podróży. Tym razem wybraliśmy się do Wrocławia na dwa dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Biuro godne polecenia. Pełen profesjonalizm pilota i kierowcy. Super zorganizowana wycieczka.
Polecam. Dziękujemy
Aga ZS Stara Wieś
Nasza szkoła nieraz korzystała już z usług tego biura podróży. Zawsze mogliśmy liczyć na fachową opiekę przewodnika, a także kierowców, dzięki którym nawet sama podróż była dla dzieci atrakcją. Świetna obsługa przewodników zapewniła dzieciom dużą rozrywkę i sporą dawkę wiedzy.
Marek Kordeczka
Wycieczka była interesująca i emocjonująca. Widzieliśmy wiele ciekawych miejsc i mieliśmy czas wolny. Chciałabym jeszcze raz pojechać za rok. Albo wcześniej. Podobało mi się, że nie trzeba się było spieszyć i że nie było nudno, bo czasami jest.
Kaśka
Trzeba przyznać, że biuro oferuje wyjątkowo dobry stosunek ceny do oferty, czyli do liczby atrakcji w czasie wycieczki oraz komfortu przejazdu. Nasza szkoła na pewno będzie częściej korzystać z usług tej właśnie firmy. Pozytywnie wyróżnia się na tle podobnych podmiotów działających w branży.
Irek, Gimnazjum Bochnia
Jako matka początkowo podchodziłam sceptycznie do „zielonej szkoły” i obawiałam się, że moje dzieci nic na niej nie zyskają. Okazało się jednak, że się myliłam. Organizacja była bardzo dobra, warunki znacznie lepsze niż standardowo, a dzieci naprawdę zadowolone. Polecam
Gosia

Dodaj swoją opinie:

« 1 2 3 4 5 »