Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: / Referencje

Referencje

Ponieważ za jeden z naszych głównych celów, postawiliśmy sobie wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, chętnie zbieramy opinie osób korzystających z usług naszej firmy. Dzięki informacjom od rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i dzieciaków stawiamy kolejne kroki w drodze do doskonałości. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne Wasze opinie.

Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Przedszkole Tymbark Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - Turystyka Osób Niepełnosprawnych Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku        

Inni o nas

Profesjonalna organizacja wycieczki Praga i Morawski Kras w dniach 8-10 lipca 2016 r. Świetna organizacja i super klimatyzowany autokar. Szczególne podziękowania dla P. Anety za kulturę, profesjonalizm, bezkonfliktowość i Panu kierowcy za bezpieczeństwo w czasie podróży.

D. Gąsior - SOSW w Dobrej

Wycieczka zaplanowana perfekcyjnie. Super zorganizowany i komunikatywny pilot - Pan Darek. Bardzo wygodny autokar. Dzieci i opiekunowie bardzo zadowoleni. Biuro podróży godne polecenia. Dziękujemy!!!

Ps. Liczymy na dalszą współprace.

D. Orzeł ZS Laskowa
Dziękujemy za zorganizowanie interesującej wycieczki do Kamiannej i Krynicy Zdroju. Wyprawa przygotowana w bardzo profesjonalny sposób, autokar wygodny, przewodnik mocno zaangażowany w swoją pracę, dzieci i opiekunowie zadowoleni. Polecamy tę wycieczkę i biuro podróży Pana Adama.
B. Banach, M. Golonka - ZSS Nr 1 Limanowa
Profesjonalna organizacja wycieczki, komfortowy autokar, bardzo miła atmosfera. Polecam w 100%.
A. Niezabitowska - Gimnazjum Słopnice
Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki do Pragi i Skalnego Miasta, wszyscy uczestnicy są bardzo zadowoleni, autokar wysokiej klasy bardzo wygodny, super kierowca i przewodnik, pogoda jak na zamówienie bezpiecznie wróciliśmy. Gorąco polecamy wycieczkę oraz biuro podróży.
L.Kazior - ZSnr1 Stara Wieś
Świetna organizacja i sposób gospodarowania czasem. Miła atmosfera i przy okazji pozdrawiam Pana przewodnika :)
Justyna
Chociaż się bałam i było zimno, było fajnie!!! Fajne były opowiadania, super wycieczka, nie żałuję!!! Na pewno wszystkim o tej wycieczce opowiem!!!!!!!!!!!
Karolina (lat 12)

Wycieczka zorganizowana profesjonalnie. Miła atmosfera. Dzieci i nauczyciele zadowoleni z wycieczki. Przewodnik i pilot prezentowali wysoki poziom przygotowania. Treści przekazywane przez przewodnika dostosowane do wieku dzieci.

P. Barbara SP nr 1 Siekierczyna

Dodaj swoją opinie:

« 1 2 3 4 5 »