Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: / Referencje

Referencje

Ponieważ za jeden z naszych głównych celów, postawiliśmy sobie wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, chętnie zbieramy opinie osób korzystających z usług naszej firmy. Dzięki informacjom od rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i dzieciaków stawiamy kolejne kroki w drodze do doskonałości. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne Wasze opinie.

Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - Turystyka Osób Niepełnosprawnych Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Przedszkole Tymbark      

Inni o nas

Profesjonalna organizacja wycieczki do Torunia. Klasy ósme zachwycone.
Szkoła Podstawowa w Tymbarku
Renata Trojanowska
W imieniu wszystkich dziękuję za zorganizowanie wspaniałej wycieczki pt.: "Kulturalny Kraków". Przygotowanie wycieczki na bardzo wysokim poziomie, wszystkie szczegóły dopracowane.
Wiesława Tudaj - SP nr 1 Siekierczyna
Polecam Wszystkim wycieczkę w Pieniny, nawet w ulewnym deszczu pani Przewodnik umiała znaleźć grupie zajęcie.
Paweł Siwek
Serdecznie dziękujemy za znakomitą organizację trzydniowej wycieczki do Warszawy. Dziękujemy za bardzo dobrą współpracę, profesjonalizm, fantastycznych przewodników, cudownego pilota oraz kierowcę autokaru. Ta wycieczka na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
A. Bugańska SP w Zawadce
Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni i Zamku Lubomirskich w Nowym Wiśniczu bardzo udana. Organizacja i przebieg wycieczki zgodny z planem. Biuro zadbało nawet o piękną pogodę w dniu wycieczki ;-)) Polecamy wycieczki szkolne z Biurem Podróży Kroczek!
Klasy V SP w Łukowicy
Bardzo mi się podobało świetny kierowca zasłużył na aplauz a przewodnik był bardzo sympatyczny i świetnie uzupełniał ciszę w autobusie swoimi ciekawymi przemowami o Wrocławiu i nie tylko... Polecam
Sztywny git
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Stróży bardzo dziękują za wspaniałą wycieczkę "Tajemnice Jeziora Czorsztyńskiego". Było mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc. Warto było pojechać !
kl.IV i kl V SP 3 Stróża
Organizacja wycieczki do Muszyny i Rytra znakomita. Autobus wygodny i bardzo czysty. Przewodnik profesjonalny, sympatyczny, ze świetnym podejściem do dzieci. Plan zwiedzania w całości zrealizowany, a uczniowie zadowoleni. Polecamy Biuro Podróży Kroczek.
kl.3a i 3b, SP Nr 1 w Limanowej

Dodaj swoją opinie:

1 2 3 4 5 6 7 »