Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: / Referencje

Referencje

Ponieważ za jeden z naszych głównych celów, postawiliśmy sobie wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, chętnie zbieramy opinie osób korzystających z usług naszej firmy. Dzięki informacjom od rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i dzieciaków stawiamy kolejne kroki w drodze do doskonałości. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne Wasze opinie.

Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Przedszkole Tymbark Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - Turystyka Osób Niepełnosprawnych Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku        

Inni o nas

Wycieczka do Budapesztu ,,Miasto tysiąca świateł" zorganizowana profesjonalnie.Duża cierpliwość p.Adama.Pilot i kierowcy autokaru na poziomie.Uczestnicy byli bardzo zadowoleni.To nasza pierwsza impreza z tym biurem ale na pewno nie ostatnia.
OSM Limanowa
Wycieczka do Pragi zorganizowana na bardzo wysokim poziomie - zadowolony cały zespół klasowy wraz z wychowawcą. Bardzo kompetentny, świetnie zorganizowany pilot - pan Dariusz. Gorąco polecamy wszystkim Biuro Podróży Kroczek.
ZS Nr 1 w Limanowej
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam to biuro podróży. Współpraca z p. Kroczkiem bardzo dobra. Otrzymaliśmy zdjęcia z wycieczki. Pan przewodnik - super. Kierowca również - profesjonalny. Dziękujemy. Polecamy innym.
M. H. ZS-P nr 4 w Limanowej

Świetnie zorganizowana wycieczka. Wycieczka do Pragi godna polecenia. Cała klasa była zadowolona, mnóstwo atrakcji i mile spędzony czas w pięknych miejscach to będą chwile niezapomniane. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim Biuro Podróży Kroczek

Izabela
Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, Pani przewodnik miała bardzo dobry kontakt z dziećmi - szczególną uwagę zwracała na bezpieczeństwo. Polecam współpracę z tym biurem podróży. Bardzo dziękuję za miłe zorganizowany czas i bezpieczny powrót!
Agnieszka Florek
Świetnie zorganizowana wycieczka, super kontakt, bardzo miło i profesjonalnie. Program dopasowany do zainteresowań i możliwości uczestników. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z usług biura ponownie. Polecam!
KZM ZSS 3 Limanowa
Dziękujemy i wyrażamy nasze zadowolenie z wycieczki do Węgierskiej krainy wina! Organizacja na najwyższym poziomie. Wielkie dzięki dla przewodnika- Pana Mariana, za jego wiedzę, elastyczność oraz anegdoty.Dziękujemy też Kierowcy-Panu Piotrowi, za bezpieczeństwo oraz komfort podróży.Polecamy!
Właściciele i pracownicy Firmy KULINAR
W imieniu uczestników wycieczki do Budapesztu serdecznie dziękuję za wspaniały wyjazd, wychodzenie naprzeciw naszym oczekiwaniom, przewodnika Pana Mariana - o niebywałej wiedzy dotyczącej Węgier, kierowcę Pana Andrzeja - sprytnie manewrującego autokarem i zabawiającego nas świetnymi anegdotami.
D. Gąsior

Dodaj swoją opinie:

1 2 3 4 5 »