Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: / Referencje

Referencje

Ponieważ za jeden z naszych głównych celów, postawiliśmy sobie wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, chętnie zbieramy opinie osób korzystających z usług naszej firmy. Dzięki informacjom od rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i dzieciaków stawiamy kolejne kroki w drodze do doskonałości. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne Wasze opinie.

Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Przedszkole Tymbark Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - Turystyka Osób Niepełnosprawnych Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek Referencje i Opinie Biuro Podróży Kroczek
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje GOPS Jodłownik Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej
Biuro Podróży KROCZEK Limanowa - referencje Szkoła Podstawowa w Szyku        

Inni o nas

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, Pani przewodnik miała bardzo dobry kontakt z dziećmi - szczególną uwagę zwracała na bezpieczeństwo. Polecam współpracę z tym biurem podróży. Bardzo dziękuję za miłe zorganizowany czas i bezpieczny powrót!
Agnieszka Florek
Świetnie zorganizowana wycieczka, super kontakt, bardzo miło i profesjonalnie. Program dopasowany do zainteresowań i możliwości uczestników. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z usług biura ponownie. Polecam!
KZM ZSS 3 Limanowa
Dziękujemy i wyrażamy nasze zadowolenie z wycieczki do Węgierskiej krainy wina! Organizacja na najwyższym poziomie. Wielkie dzięki dla przewodnika- Pana Mariana, za jego wiedzę, elastyczność oraz anegdoty.Dziękujemy też Kierowcy-Panu Piotrowi, za bezpieczeństwo oraz komfort podróży.Polecamy!
Właściciele i pracownicy Firmy KULINAR
W imieniu uczestników wycieczki do Budapesztu serdecznie dziękuję za wspaniały wyjazd, wychodzenie naprzeciw naszym oczekiwaniom, przewodnika Pana Mariana - o niebywałej wiedzy dotyczącej Węgier, kierowcę Pana Andrzeja - sprytnie manewrującego autokarem i zabawiającego nas świetnymi anegdotami.
D. Gąsior
Profesjonalna organizacja wycieczki. Świetna współpraca z p. Kroczkiem. Od wielu lat korzystam z usług tego biura podróży i gorąco wszystkim polecam.
J. Wróbel - SP nr 1 w Siekierczynie
Super, konkretnie, wspaniała atmosfera. Jedynie z tym biurem!!!! Pozdrawiam
K.Król ZSS nr 3
Polecam współpracę z firmą Pana Kroczka. Wycieczka zorganizowana profesjonalnie. Bardzo miły i wesoły pilot Pan Dariusz i kierowca Pan Piotr :). Polecam
Daniel ZSS Nr 1 w Limanowej
Wspaniała organizacja, autokar i kierowca-pierwsza klasa , pilot wycieczki - bardzo wyrozumiały, konkretny i doinformowany. Bardzo dziękujemy za cudownie spędzony czas we Wrocławiu, miłe wspomnienia i gorąco polecamy wszystkim, którzy wachają się , które biuro turystyczne wybrać.
Aśka F. ZSS nr 3

Dodaj swoją opinie:

1 2 3 4 »