Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Warsztaty dla dzieci / * Najciekawsze atrakcje Krakowa

Zapytaj o tę wycieczkę

>
Miejsce wyjazdu: Limanowa
Ilość osób: Ilość opieki:
Kategorie wiekowe:


Wyżywienie:
Nocleg:


Nazwisko: Email: Nr. tel:
Zamknij

* Najciekawsze atrakcje Krakowa

Kraj Polska
Miejsce Kraków
Cena od 72 zł
Ilość dni 1
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z Limanowa
Transport autokar
   
Kategoria dla najmłodszych
Zapytaj o tę wycieczkę
1
dzień
  • w godzinach porannych wyjazd z wybranego miasta, przejazd do Krakowa;
  • Kraków – do wyboru jedna lub dwie atrakcje z podanych poniżej – o szczegóły zapytaj w naszym biurze podróży:
1. Ogród Doświadczeń imienia Stanisława Lema to idealne miejsce na wycieczkę, szczególnie dla tych, którzy „lubią wiedzieć”. Spacer po parku to nie tylko miła przechadzka, ale też prawdziwa zabawa. Jeszcze nigdy nauka nie była, tak bardzo na wyciągniecie ręki… dosłownie. Kto tu rządzi?? Zabawa!!
(dopłata 15 zł/uczeń)
 
2. Centrum Nauki i Zabawy Klockoland – warsztaty, podczas których uczestnicy wycieczki nauczą się budować i programować roboty z klocków LEGO (WeDo lub Mindstorms). Zajęcia te to doskonałe połączenie świata techniki z fantastyczną zabawą – atrakcja dla dzieci już od 5 roku życia.
(dopłata 22 zł/uczeń)
 
3. Park Trampolin „GO JUMP” – to idealny sposób na aktywną rozrywkę dla dzieci. Największa część parku trampolin to arena główna, składająca się z poziomych i skośnych trampolin oraz podwieszonych pod sufitem przeszkód. W pozostałej części znajdują się: strefa Dodgeball - boisko trampolinowe, na którym można grać w zbijaka wbrew prawom grawitacji, strefa skoków na poduchy pneumatyczne – gdzie można bezpiecznie lądować na dmuchanej poduszce. Wszystko to uzupełnia ogromny basen z gąbkami i równoważnią, slackline, strefa wsadów do kosza oraz mini-rampy do skoków.
(dopłata 26 zł/uczeń)
 
4. Laser tag (paintball laserowy) zapraszamy na laser tag, czyli grę ruchową z elementami interaktywnymi, zapewniającą dużą dawkę sportowej rywalizacji, w której podzielone na drużyny klasy staną w szranki w rozgrywce, gdzie liczy się spryt, celność i zmysł taktyczny!
(dopłata 20 zł/uczeń = 1 gra + szkolenie, czas trwania 30 min)
 
 
5. Centrum Wspinaczkowe Forteca, jest uznawane za jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Na 2 000 m2 przygotowano kilkanaście ścianek wspinaczkowych,  ściany bulderowe, tyrolkę, drabinki i specjalną wysoką wieżę. Wspinaczka to nie tylko kształtowanie siły, wytrzymałości, koordynacji ale przede wszystkim przełamywanie swoich słabości. Zajęcia zostaną poprowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy dostosują poziom trudności do naszych możliwości oraz zapewnią maksimum bezpieczeństwa.
(dopłata 20 zł/uczeń)
 
6. Krakowska gra miejska to doskonały sposób na nietuzinkowe zwiedzanie połączone z zabawą. Dzięki intrygującym zadaniom, indywidualnie przygotowanym scenariuszom, niezwykłym lokacjom interaktywnym i nieoczekiwanym zwrotom akcji uczestnicy będą mieli okazję współpracować na zupełnie nowej płaszczyźnie.
 
(dopłata 30 zł/uczeń)
 
7. Seans w kinie 3D lub 7D lub kinie VR (wirtualna rzeczywistość) – repertuar do ustalenia przed wycieczką
 
(dopłata do 17 zł/uczeń)
 
8. Teatr Współczesny – udział w spektaklu teatralnym, repertuar zostanie dobrany do wieku i zainteresowań dzieci.
(dopłata 20 zł/uczeń)
 
9. Rejs statkiem wycieczkowym po Wiśle połączony z zabawami i nauką podstawowej wiedzy z zakresu żeglowania: budowa i nazewnictwo statku, wyznaczanie stron świata (dla najmłodszych dzieci) i posługiwanie się busolą (dla starszych dzieci), wiązanie węzłów, alfabet Morse’a.
 
(dopłata 25 zł/uczeń lub 15 zł/uczeń rejs bez dodatkowych atrakcji)
 
10. Pałac Krzysztofory – lekcja muzealnej pt. „Kultura Rycerska”. Podczas zajęć przedstawiane są bogate tradycje rycerskie. Uczniowie dowiadują się, jakie były zadania giermka i co należało do obowiązków rycerza. Poznają też zwyczaje związane z turniejami rycerskimi i zasady etosu rycerskiego.W czasie zajęć wykorzystywane są kopie hełmów i mieczy.
(dopłata 6 zł/uczeń)
 
11. Krakowska Manufaktura Czekolady – warsztaty czekoladowe dla dzieci, podczas których poznamy historię czekolady, zrobimy i udekorujemy własne słodkie pralinki, będziemy rysować topioną czekoladą i pisać po tabliczce czekolady oraz wykonamy czekoladowy makijaż. Każdy z małych uczestników na czas trwania warsztatów otrzymuje fartuszek i czapkę a po zakończeniu zabawy zrobione przez siebie słodycze.
 
(dopłata 39 zł/uczeń)
 
12. Tor Kartingowy – organizacja zawodów kartingowych (łączny czas jazdy dla każdej osoby 25 min.) w pakiecie m. in.: obsługa i prowadzenie zawodów, wynajem na wyłączność toru na czas zawodów, gokarty o mocy 8 km, instruktaż, obsługę na torze, wypożyczenie kasków, kominiarkę pod kask, opracowanie wyników i nagrody dla 3 najlepszych osób.                                                               
(dopłata 85 zł/uczeń)
 
13. Centrum Edukacji Lotniczej (Kraków Airport) – w trakcie zajęć prezentowana jest ścieżka pasażera odlatującego z bagażem, omawiana jest specyfika funkcjonowania lotniska oraz przybliżane są wybrane zagadnienia o tematyce lotnictwa cywilnego. Na uczestników czeka również symulator lotu lub wirtualny symulator pracy Koordynatorów Ruchu Lotniczego Naziemnego. W specjalnie przygotowanym w tym celu pomieszczeniu - tzw. VR Marshaller Room, najbardziej aktywni uczestnicy wycieczki będą mieli szansę stanąć na wprost parkującego samolotu i dzięki odpowiednim gestom skierować go na właściwe miejsce postojowe.  W ramach wycieczki zaplanowane jest także wyjście na taras widokowy.
(dopłata 30 zł/uczeń)
  • Całość wycieczki uzupełni spacer Drogą Królewską – w planie m. in.: Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska, Rynek Główny z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami (trasa wycieczki zostanie dostosowana do wybranych atrakcji głównych).
  • w godzinach wieczornych powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.
 
Cena zawiera:
zobacz film promocyjny
Informacje:
 
Cena skalkulowana dla grupy 45 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych i centrach historycznych. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

 
Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 
Zamów wycieczkę i skorzystaj z pakietu dodatkowego: