Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Warsztaty dla dzieci / * Śląskie Tradycje

Zapytaj o tę wycieczkę

>
Miejsce wyjazdu: Limanowa
Ilość osób: Ilość opieki:
Kategorie wiekowe:


Wyżywienie:
Nocleg:


Nazwisko: Email: Nr. tel:
Zamknij

* Śląskie Tradycje

Kraj Polska
Miejsce Śląsk
Cena od 246 zł
Ilość dni 2
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z Limanowa
Transport autokar
   
Kategoria zwiedzamy
Zapytaj o tę wycieczkę
1
dzień
  • w godzinach porannych wyjazd z wybranego miasta;
  • Energylandia – całodniowy pobyt, dający nieograniczoną możliwość korzystania z wszystkich atrakcji w parku.

Energylandia to pierwszy Park Rozrywki w Polsce, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie. Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów zlokalizowanych jest, co najmniej 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie atrakcji. Spragniona adrenaliny młodzież, rodzice z dziećmi, każdy znajdzie coś dla siebie. Ale to nie wszystko! Co kilka godzin w jednym z czterech amfiteatrów prezentowane są niesamowite pokazy udziałem artystów z całego świata. Zobaczycie między innymi pokazy z żywym ogniem, pirotechniką, mappingiem 3D, Multilaser Show, występy kaskaderów, pokazy tańca, sztuk walki, Magic Show i Black Light Dancer Show oraz wiele, wiele innych.

  • Western Camp – zakwaterowanie w resorcie stylizowanym na westernową wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane komfortowe klimatyzowane i podgrzewane: domki szeryfa, kowbojskie wozy lub oryginalne indiańskie tipi. Całość kompleksu uzupełniają takie atrakcje jak kino plenerowe, plac zabaw, boisko do siatkówki i mini football. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
2
dzień
  • Po śniadaniu przejedziemy do położonej w Zabrzu Kopalni Królowa Luiza. Tutaj uczestnicy wycieczki wezmą udział w warsztatach „Bajtel Szychta”.

To wyjątkowy event w formie zabawy, dzięki któremu dzieci mogą wcielić się w rolę górnika i na własnej skórze odczuć trudy pracy pod ziemią! Podopieczni otrzymują oryginalny, sztygarski strój roboczy i ekwipunek w postaci kasku z lampą górniczą. W trakcie zajęć poznają realia pracy w kopalni, wykonują różnorodne zadania, takie jak urabianie węgla kilofem, ładowanie i transport drewnianą taczką, cięcie drewna, a także biorą udział w improwizowanej akcji ratowniczej. Bajtel Szychta to doskonały sposób na integrację grupy i wspólne spędzanie czasu.

  • Śląski Ogród Zoologiczny – spacer z pracownikiem dydaktycznym, podczas którego będziemy mieli okazję spotkać ponad 300 gatunków zwierząt żyjących na terenie ogrodu. W trakcie wizyty odwiedzimy także mini ZOO oraz Kotlinę Dinozaurów, w której zostały zrekonstruowane okazy olbrzymich prehistorycznych gadów.

Podczas wycieczki możesz zobaczyć także: Planetarium i Obserwatorium im. Mikołaja Kopernika, Kopalnia Guido, Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga. O szczegóły zapytaj w naszym biurze podróży.

  • w godzinach wieczornych powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

 

Cena zawiera:
zobacz film promocyjny
Informacje:
 
Cena skalkulowana dla grupy 45 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Cena podstawowa nie obejmuje kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji – do 105 zł/ulgowe lub 179 zł/normalne.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych i centrach historycznych. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 
Zamów wycieczkę i skorzystaj z pakietu dodatkowego: