Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Wycieczki / * Barwy Roztocza

Zapytaj o tę wycieczkę

>
Miejsce wyjazdu: Limanowa
Ilość osób: Ilość opieki:
Kategorie wiekowe:


Wyżywienie:
Nocleg:


Nazwisko: Email: Nr. tel:
Zamknij

* Barwy Roztocza

Kraj Polska
Miejsce Roztocze
Cena od 316 zł
Ilość dni 2
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z Limanowa
Transport autokar
   
Kategoria aktywne
Zapytaj o tę wycieczkę
1
dzień
  • w godzinach porannych wyjazd z wybranego miasta;
  • Naszą wycieczkę rozpoczniemy od Roztoczańskiego Parku Narodowego – miejsce to należy do jednych z najspokojniejszych i najbardziej uroczych w naszym kraju. Tutaj czeka na nas spływ kajakowy po rzece Wieprz, która malowniczo meandruje wśród lasów i łąk Roztocza. Liczne zakola, piaszczyste mielizny, niewielka głębokość oraz krystalicznie czysta woda gwarantują, że ten spływ nie sprawi trudności nawet niewprawionym uczestnikom wycieczki. Przejazd do pensjonatu i obiadokolacja. Wieczorem wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.
2
dzień
  • Po śniadaniu odwiedzimy Zamość będący architektoniczną perełką kresów, w którym na każdym kroku spotykamy ślady wspaniałej przeszłości. Stare Miasto wraz z fortyfikacjami zostało wpisane na listę UNESCO, dzięki czemu Zamość należy do najcenniejszych miejsc w Polsce. Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczymy m.in.: Rynek Wielki z zabytkowym ratuszem i kamienicami ormiańskimi, Bramę Lwowską, Akademię Zamojską, Taras Widokowy – Nadszaniec Bastionu VII oraz poznamy historię Twierdzy Zamość podczas projekcji ciekawego filmu w budynku Arsenału.
  • W drodze powrotnej odwiedzimy nieczynny kamieniołom Babia Dolina na zboczach, którego położona jest 19 metrowa wieża widokowa.
  • w godzinach nocnych powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

Cena zawiera:

zobacz film promocyjny
Informacje:
 
Cena skalkulowana dla grupy 45 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Cena podstawowa nie obejmuje kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji – do 12 zł/osoba.

Ze względu na charakter wycieczki wymagana jest odpowiednia odzież sportowa oraz odzież na zmianę w przypadku przemoczenia podczas pływu kajakowego.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych i centrach historycznych. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 
Zamów wycieczkę i skorzystaj z pakietu dodatkowego: