Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Wycieczki / * Szkoła Przetrwania

Zapytaj o tę wycieczkę

>
Miejsce wyjazdu: Limanowa
Ilość osób: Ilość opieki:
Kategorie wiekowe:


Wyżywienie:
Nocleg:


Nazwisko: Email: Nr. tel:
Zamknij

* Szkoła Przetrwania

Kraj Polska
Miejsce Gorce
Cena od 287 zł
Ilość dni 2
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z Limanowa
Transport autokar
   
Kategoria aktywne
Zapytaj o tę wycieczkę
1
dzień
  • w godzinach porannych wyjazd z wybranego miasta;
  • Gorczański Park Narodowy to miejsce chroniące najatrakcyjniejszą i najlepiej zachowaną pod względem przyrodniczym część Gorców. Liczne szlaki turystyczne umożliwiają wędrówkę po górach, zachwycając przepięknymi widokami na Babią Górę, Podhale i Tatry. Naszą bazą będzie polana znajdująca się nieopodal granicy parku i schroniska PTTK na Turbaczu. To tutaj pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozpoczniemy przygodę z survivalem. W planie pierwszego dnia znajdzie się: przygotowanie obozu i rozbicie namiotów, pozyskanie drewna i rozpalenie ogniska bez użycia zapałek, budowa schronienia, przygotowanie posiłków na ognisku. Wieczorem obiadokolacja w schronisku i nocleg w namiotach (do dyspozycji uczestników będą łazienki znajdujące się w budynku schroniska).
2
dzień
  • Po śniadaniu czeka nas kolejny dzień pełen wyzwań a w nim: podstawy orientacji, nawigacji w terenie i pierwszej pomocy, zasady zachowania się w górach i sytuacjach awaryjnych, pozyskanie wody oraz gra terenowa z rozdaniem nagród i dyplomów dla młodych adeptów szkoły przetrwania.
  • Zajęcia mogą także zostać zorganizowane w innych rejonach np. Beskid Wyspowy (Lubogoszcz), Beskid Sądecki (Przehyba lub Polana nad Wierchomlą) lub w Małych Pieninach (Durbaszka).
  • w godzinach nocnych powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

 

Cena zawiera:
Informacje:
 
Cena skalkulowana dla grupy 45 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Ze względu na charakter wycieczki wymagana jest odpowiednia odzież sportowa, górskie obuwie oraz namiot, karimata i śpiwór. Dla osób nieposiadających własnych namiotów proponujemy wypożyczenie namiotu 2-4 osobowego w cenie 30 zł/osoba.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych i centrach historycznych. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 
Zamów wycieczkę i skorzystaj z pakietu dodatkowego: