Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Wycieczki / * W poszukiwaniu Św. Mikołaja

Zapytaj o tę wycieczkę

>
Miejsce wyjazdu: Limanowa
Ilość osób: Ilość opieki:
Kategorie wiekowe:


Wyżywienie:
Nocleg:


Nazwisko: Email: Nr. tel:
Zamknij

* W poszukiwaniu Św. Mikołaja

Kraj Polska
Miejsce Kraków
Cena od 70 zł
Ilość dni 1
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z Limanowa
Transport autokar
   
Kategoria dla najmłodszych
Zapytaj o tę wycieczkę
1
dzień
  • w godzinach porannych wyjazd z wybranego miasta, przejazd do Krakowa;
  • Kraków – do wyboru jedna lub dwie atrakcje z podanych poniżej – o szczegóły zapytaj w naszym biurze podróży:

1. Fabryka Szklanych Ozdób Choinkowych – warsztaty ze zdobienia świątecznych bombek, które przeniosą uczestników do niezwykłego świata ozdób choinkowych. Podczas wizyty w fabryce poznamy także wszystkie etapy powstawania bombek od ręcznego formowania szkła poprzez dekorowanie i zabezpieczanie gotowych szklanych „cudów”. Każde dziecko pod okiem animatora samodzielnie ozdobi bombkę, którą później dobrze zapakowaną w ochronny karton zabierze ze sobą do domu.

(dopłata 12 zł/bombka 8 cm, 14 zł/bombka 10 cm, 16 zł/bombka 12 cm, 20 zł/bombka 15 cm, 18 zł/bombka formowana: domki, mikołaje, smoki, aniołki)

2. Mikołajkowy spektakl pt. „Królowa Śniegu” w krakowskim Teatrze Współczesnym i spotkanie ze Mikołajem

Gdzie jest Kaj? Zaginął chłopiec - dobry, miły kolega z sąsiedztwa. Ktoś widział go beztrosko bawiącego się na śniegu, ktoś inny w saniach nieznajomej o lodowato zimnym, nieprzystępnym spojrzeniu. Może to ona uprowadziła go w nieznanym kierunku? Gerda, nie mogąc pogodzić się ze stratą najbliższego przyjaciela, postanawia odnaleźć Kaja za wszelką cenę. Jeszcze nie wie, że poszukiwanie to przemieni się w długą, wyczerpującą wędrówkę, podczas której pozna co to radość i cierpienie, nadzieja i tęsknota. W przygodach tych wesprą ją nowopoznani, życzliwi przyjaciele: Wydra, Wrona i Renifer. Dzięki ich pomocy odnajdzie zaginionego chłopca, czy zdoła jednak stopić lód jego zmrożonego złym czarem serca? Nowa, pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena wprowadza dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników, zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszająca ale i zabawna historia o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęcenia.

To przedstawienie o barwnej formie i szlachetnej wymowie przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszym widzu.                     
(dopłata 25 zł/uczeń)
 
3. Centrum Nauki i Zabawy Klockoland – warsztaty, podczas których uczestnicy wycieczki nauczą się budować i programować roboty z klocków LEGO (WeDo lub Mindstorms). Zajęcia te to doskonałe połączenie świata techniki z fantastyczną zabawą – atrakcja dla dzieci już od 5 roku życia.
 
Wspólnie z dziećmi przeniesiemy się do magicznej krainy św. Mikołaja. Zobaczymy jak elfy tworzą zabawki dla dzieci z całego świata. Napiszemy list do św. Mikołaja i zbudujemy własne ozdoby choinkowe, którymi przystroimy 3 metrową choinkę z klocków Lego! Najstarsi uczestnicy projektu zbudują robota świątecznego. Całość zwieńczy zabawa w strefie zabawy świętego Mikołaja, gdzie odbierzemy udekorowane przez roboty bombki choinkowe.
(dopłata 22 – 25 zł/uczeń)
4. Bajkowy seans w kinie 2D lub 3D – repertuar do ustalenia przed wycieczką
(dopłata 14 – 17 zł/uczeń)
 
5. Fabryka Cukierków CiuCiu, - podczas zwiedzania tej manufaktury obejrzymy jak od początku do końca tworzy się kolorowe cukierki i lizaki, poczujemy unoszący się w powietrzu słodki aromat i spróbujemy jeszcze ciepłego cukierka.  Następnie weźmiemy udział w warsztatach karmelarskich, podczas których wszyscy będą mogli własnoręcznie wykonać lizaka. Wykonane słodycze, niespodziankę w postaci paczuszki cukierków oraz Certyfikat Młodego Karmelarza dzieci zabierają do domu.                                                                               
(dopłata 25 zł/uczeń)
  • Całość wycieczki uzupełni spacer Drogą Królewską – w planie m. in.: Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska, Rynek Główny z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami (trasa wycieczki zostanie dostosowana do wybranych atrakcji głównych).
  • w godzinach popołudniowych powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

 

Cena zawiera:
Informacje:
 
Cena skalkulowana dla grupy 45 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych i centrach historycznych. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 
Zamów wycieczkę i skorzystaj z pakietu dodatkowego: