Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / Wycieczki / * Kosmiczne spotkania

Zapytaj o tę wycieczkę

>
Miejsce wyjazdu: Limanowa
Ilość osób: Ilość opieki:
Kategorie wiekowe:


Wyżywienie:
Nocleg:


Nazwisko: Email: Nr. tel:
Zamknij

* Kosmiczne spotkania

Kraj Polska
Miejsce Nowy Sącz
Cena od 81 zł
Ilość dni 1
Termin do uzgodnienia
Wyjazd z Limanowa
Transport autokar
   
Kategoria dla najmłodszych
Zapytaj o tę wycieczkę
1
dzień
  • w godzinach porannych wyjazd z wybranego miasta;
  • Gra terenowa „Tajemnice Nowego Sącza” - na podstawie badań i obserwacji naukowcy ustalili, iż Nowy Sącz jest jednym z dwóch miast na świecie, gdzie może pojawić się tzw. „oś kosmiczna” na której możliwe jest spotkanie z przeszłością. Niestety, dokładna lokalizacja miejsca na terenie miasta oraz czasu, w którym się to wydarzy, pozostaje nadal wielką tajemnicą. Z uwagi na konieczność prowadzenia obserwacji w różnych miejscach, badacze z Akademii zapraszają chętnych do udziału w ekspedycji poszukiwawczej. W Was, drodzy gracze, cała nadzieja… Uczestnicy wyruszą w teren, by pomóc uczonym odkryć tajemnicze miejsca. Bedą musieli zmierzyć się z ciekawymi zagadkami, niespodziewanymi sytuacjami, a także stawić czoła różnym przeciwnościom. Udział w tym wyzwaniu pozwoli uczniom wykazać się umiejętnością współpracy, kreatywnością oraz spostrzegawczością.

wersja dla młodszej grupy – zwiedzanie z przewodnikiem realizowane w formie gry miejskiej, przewodnik pilnuje realizacji planu i wprowadza w klimat gry. Grupa wspólnie odszukuje wskazówki, rozwiązuje zagadki i spotyka tajemnicze postaci.

wersja dla starszej grupy – gra łącząca elementy zabawy w podchody z aktywnym poznawaniem miasta. Uczniowie podzieleni są na zespoły oraz wyposażeni w mapę i materiały poszukiwawcze. Każda grupa, wraz ze swoim opiekunem, indywidualnie odkrywa tajemnice.

  • do wyboru jedna atrakcja z podanych poniżej – o szczegóły zapytaj w naszym biurze podróży:

1. Park Trampolin JUMP MANIA to idealny sposób na aktywną rozrywkę dla dzieci, które lubią skakać i „latać” w powietrzu. Dostępnych jest tu ponad 50 trampolin w różnym rozmiarze, boisko trampolinowe do gry w zbijaka, strefa gladiatorów, baseny z gąbkami i ścieżki trampolinowe pod różnym nachyleniem.  Zabawy prowadzone są przez wykwalikowanych instruktorów i trenerów.

2. Laser tag (paintball laserowy) zapraszamy na laser tag, czyli grę ruchową z elementami interaktywnymi, zapewniającą dużą dawkę sportowej rywalizacji, w której podzielone na drużyny klasy staną w szranki w rozgrywce, gdzie liczy się spryt, celność i zmysł taktyczny!

3. Warsztaty LEGO, podczas których uczestnicy wycieczki nauczą się budować i programować roboty z klocków LEGO (WeDo lub Mindstorms). Zajęcia te to doskonałe połączenie świata techniki z fantastyczną zabawą – atrakcja dla dzieci już od 5 roku życia. 

  • w godzinach popołudniowych powrót do miejsca wyjazdu i zakończenie wycieczki.

 

Cena zawiera:
zobacz film promocyjny
Informacje:
 
Cena skalkulowana dla grupy 45 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie.

Cena podstawowa nie obejmuje kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji – do 25 zł/ulgowe.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

Program wyjazdu może zostać zmodyfikowany i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 
Zamów wycieczkę i skorzystaj z pakietu dodatkowego: