Kontakt | Masz pytania? Nie czekaj skontaktuj się z nami!

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Biuro Podróży KROCZEK

Centrum Obsługi Klienta

Siekierczyna 533
34-600 Limanowa

+48 18 300 02 01
biuro@kroczek.org

Przedstawiciel handlowy

Region: małopolska (m. in. Nowy Sącz, Kraków, Brzesko, Bochnia, Myślenice, Tarnów, Gorlice, Mszana Dolna, Nowy Targ, Rabka Zdrój i Wadowice)

+48 507 395 146

Zadzwoń do nas. Przyjedziemy do Ciebie.

Nasze biuro podróży specjalizuje się wyłącznie w organizacji wycieczek dla grup powyżej 10 osób.

Jak kupić naszą wycieczkę?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij do nas wiadomość e-mail i przekaż nam czym jesteś zainteresowany. Nasi specjaliści bezpłatnie przygotują dla Ciebie indywidualną kalkulacje wycieczki. Potwierdzeniem rezerwacji jest umowa, która określa wszystkie szczegóły wyjazdu.

Dlaczego nie mamy godzin otwarcia?

Sytuacja jest prosta – dużo podróżujemy aby przygotować dla Was ciekawe programy wycieczek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez e-mail. Chętnie przyjedziemy do Ciebie na spotkanie, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania związane z organizowanymi przez nas wycieczkami i przygotujemy indywidualną wycenę wycieczki.

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie złożone przez formularz kontaktowy. Szczegóły Polityki Prywatności, w tym informację o przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz tutaj. Bez tej zgody nie możemy przyjąć Twojego zapytania.