Wypożyczalnia Tour Guide | Zarezerwuj i popraw komfort zwiedzania

System Tour Guide

System Tour Guide

Starając się wyjść naprzeciw nowym technologiom, które to nie tylko ułatwiają poznawanie świata, ale również dają możliwość dostępu do wiedzy, zdecydowaliśmy się powierzyć Wam profesjonalne systemy tourguide, które można wykorzystać zarówno podczas konferencji czy szkoleń, ale przede wszystkim jako usprawnienie wycieczek i sposobność nieszablonowego spojrzenia na zwiedzane atrakcje turystyczne. Sprzęt można wypożyczyć na kilka dni lub tygodni, odbierając go osobiście lub przez kuriera. W razie pytań – wszystko bezpłatnie wyjaśnimy i fachowo doradzimy.

Jaki sprzęt wypożyczamy?

Jest to specjalnie zaprojektowany system mGuide Pellegrino 2, który jest w stanie działać nawet przez 30 godzin. Dodatkowo cyfrowa modulacja GFSK mGuide Pellegrino 2 pozwala na cieszenie się czystym i wyraźnym dźwiękiem bez zakłóceń.

Jest to lekkie, kolorowe i niezajmujące dużo miejsca urządzenie, które zawieszamy na szyi. Właśnie dzięki temu będziecie wyróżniać się na tle innych grup, ale także, łatwiej będzie się odnaleźć w razie chwilowego zagubienia w tłumie innych zwiedzających. Czy to w zatłoczonym centrum miasta, czy w muzeum pełnym turystów komunikacja nie sprawi Wam trudności – zasięg mGuide Pellegrino 2 to aż 100 metrów. Odbiornik ma też wbudowany moduł oszczędzania baterii i wyłącza się automatycznie, jeśli nie jest używamy dłużej niż 20 min. 

Co wchodzi w skład wypożyczanego zestawu?

Wydawany przez nas sprzęt jest kompletny i od razu gotowy do pracy. Odbiorniki i nadajniki wraz ze smyczami są naładowane i umieszczone w specjalnej do tego przeznaczonej torbie. Do zestawu dołączone są również słuchawki, mikrofon a także jasna i przejrzysta instrukcja obsługi.

Do każdego zamówienia dodawany jest zapasowy odbiornik i nadajnik. Liczba zapasowego sprzętu zależy od wielkości zamówienia.

Słuchawki to modele bezinwazyjne (na jedno ucho). Istnieje również możliwość zakupu słuchawek jednorazowego użytku za dodatkową opłatą.

Mikrofon oferujemy w dwóch wersjach, w zależności od Waszych potrzeb i preferencji. Może to być mikrofon nagłowny (najlepiej sprawdzający się w hałasie) lub mikrofon z zapięciem na klapę.

Baterie są od razu umieszczone w odbiornikach i nadajnikach. Każdy z nich działa dzięki dwóm akumulatorkom AA o dużej pojemności. Oczywiście na życzenie możemy również dołączyć ładowarkę zbiorczą.

Torba transportowa ułatwia przenoszenie całego sprzętu. Jest ona specjalnie zaprojektowana do przechowywania poszczególnych komponentów, lekka i niezajmująca dużo miejsca.

Przed wydaniem Wam naszego sprzętu wszystko jest starannie sprawdzane i poddawane skrupulatnemu serwisowi tak, aby podczas używania sprzęt był całkowicie bezawaryjny, a jakość dźwięku niezawodna.

Wszystkie komponenty, a więc odbiorniki, nadajniki, słuchawki, mikrofony, smycze i torby są dokładnie dezynfekowane i czyszczone.
Te działania są przeprowadzone po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo, skupiając się wyłącznie na zwiedzaniu.

Jak zamówić?

Możesz także wysłać do nas e-mail: biuro@kroczek.org lub zadzwonić do nas (18 300 02 01). Pamiętaj podaj następujące informacje (liczba odbiorników i nadajników, miejsce odbioru/dostawy, termin od – do, kierunek wyjazdu oraz swoje dane kontaktowe). Gdy tylko te informacje dotrą do nas, wyślemy Wam bezpłatną wycenę wypożyczenia sprzętu, a także link do potwierdzenia rezerwacji.

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to z chęcią na nie odpowiemy.