Wypożyczalnia sprzętu turystycznego

Wypożyczalnia

Sprzęt turystyczny – wypożyczalnia!

Nasza wypożyczalnia powstała z myślą o rodzicach pragnących aktywnie spędzać czas ze swoimi pociechami.

Zapewnimy Wam wszystko, co niezbędne, żeby wspólna podróż była przyjemnością i okazją do odkrywania pięknych miejsc.

My też jesteśmy rodzicami i doskonale wiem jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego doradzimy Wam w wyborze optymalnego sprzętu i podpowiemy kilka ciekawych miejsc na pierwszą wspólną wycieczkę. Jeżeli nie mamy na stanie sprzętu, którego szukasz, bądź wszystkie jego egzemplarze są aktualnie wypożyczone, prosimy o kontakt. Postaramy się go dla Ciebie zdobyć. Bezpłatnie pomagamy podczas pierwszego montażu wypożyczonego sprzętu.

Jak zamówić?

Sprawdź dostępność

Wyślij e-mail: biuro@kroczek.org lub zadzwoń do nas (18 300 02 01) lub kliknij przycisk „Sprawdź dostępność” przy wybranym produkcie i podaj następujące informacje (rodzaj sprzętu, termin od – do). Następnie my potwierdzimy dostępność wybranego przez Ciebie Sprzętu.

Odbiór osobisty

Po potwierdzeniu dostępności wybranego Sprzętu będzie on na Was czekał w punkcie odbioru osobistego: Siekierczyna 533, 34-600 Limanowa

Wysyłka kurierem

Po potwierdzeniu dostępności wybranego Sprzętu poprosimy cię o wypełnienie umowy on-line dostępnej pod adresem: bit.ly/umowawypozyczenia oraz wpłatę należności za wypożyczenie na nasz rachunek bankowy. Sprzęt wyślemy kurierem do Ciebie 2 dni robocze przed podaną w umowie datą rozpoczęcia wypożyczenia – to daje nam pewność, że sprzęt dotrze do Was na czas.

Pora na zwrot?

(dla Sprzętu, który wysłaliśmy kurierem) Najpóźniej w dniu zakończenia umowy prosimy o wysyłkę sprzętu do nas przesyłką kurierską rejestrowaną, monitorowaną i ubezpieczoną na kwotę minimum 2 000 zł.  Prosimy również o przesłanie e-mailem lub SMS numeru przesyłki. Lubimy wiedzieć, gdzie są nasze rzeczy i kiedy do nas dotrą.

Jak liczymy koszt wynajmu?

Na przykładzie bagażnika rowerowego na hak: wynajem na 1 dzień = 70 zł, wynajem na 3 dni = 3x 40 zł, wynajem na 4 dni lub więcej = 120 zł (3x 40 zł) + 20 zł/za każdy dzień. Do podanych kwot doliczamy koszt kaucji 300 zł oraz ewentualny koszt dostawy 30 zł (dla Sprzętu, który wysyłamy kurierem).

Rezerwację sprzętu turystycznego można odwołać bezpłatnie na 7 dni przed planowanym terminem odbioru.

BAGAŻNIK ROWEROWY NA HAK Atera Strada EVO 3 (3 lub 4 rowery) lub Atera Vario 2 (2 rowery)

Wypożyczany przez nas bagażnik rowerowy to wytrzymała a zarazem lekka platforma na której można w łatwy sposób przewieźć 4 rowery o łącznej masie do 66 kg. Dzięki możliwości uchylania bagażnika rowerowego, możemy w każdej chwili otworzyć klapę bagażnika, czyli nic nie utrudnia nam dostania się do naszych bagaży, nawet gdy na bagażniku znajdują się rowery. Szybki i łatwy montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi to duża zaleta tego bagażnika. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. Zarówno sam bagażnik rowerowy jak i mocowania rowerów zamykane są na kluczyk. 

Według polskiego Prawa o ruchu drogowym wymagane jest dla tego typu bagażników zamontowanie trzeciej tablicy rejestracyjnej pojazdu, do którego będzie montowany bagażnik.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień:70 zł40 zł20 zł
Kaucja:300 zł

BAGAŻNIK ROWEROWY Atera Giro AF+ oraz BELKI Thule Wingbar Evo

Wypożyczany przez nas bagażnik rowerowy to najbardziej popularny model bagażnika rowerowego na dach samochodu, wśród produktów marki premium Atera. Bezpieczeństwo: zarówno sam bagażnik rowerowy jak i rower znajdujący się w uchwycie bagażnika są zabezpieczone przed kradzieżą przez zamek. Uchwyt mocujący bagażnika pozwala zamocować go do większość rowerowych ram o średnicy do 100×80 mm, kół 20-29″, opon do szerokości 3″ i wadze roweru do 17 kg.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień/1 szt.:30 zł15 zł5 zł
Cena za dzień (belki):30 zł15 zł5 zł
Kaucja:100 zł

BOX DACHOWY Thule Motion XT XL

Box dachowy Thule Motion XT został opracowany aby jak najlepiej wykorzystać dostępną powierzchnię ładunkową, nie zaburzając efektywności aerodynamicznej. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa i łatwości obsługi. Pojemność 500 litrów / 75 kg / 5-7 kompletów nart, maksymalna długość nart 200 cm.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień:70 zł40 zł20 zł
Cena za dzień (belki):30 zł15 zł5 zł
Kaucja:300 zł

NOSIDŁO TURYSTYCZNE Deuter Kid Comfort 3 (od 9 miesiąca życia)

Nosidło turystyczne dla dzieci Deuter Kid Comfort III – to najlepszy i najbezpieczniejszy produkt wśród nosideł dla dzieci. Doskonale sprawdza się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Wyposażone jest w dużą komorę zapinaną na suwak, elastyczną kieszeń, dwie kieszonki z siatki oraz zintegrowaną ochronę przed deszczem i słońcem. Obciążenie maksymalne (dziecko + bagaż) to 22 kg.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień:40 zł25 zł15 zł
Kaucja:100 zł

PLECAK TURYSTYCZNY / WYPRAWOWY Deuter Aircontact X 45l lub 70l

Plecak wyprawowy Deuter w wersji 45 litrów (+10 litrów) lub 70 litrów (+15 litrów) to idealny wybór na kilkudniowe wędrówki. Praktyczne detale takie jak paski kompresyjne czy dodatkowe kieszonki pozwalają zabrać wszystkie potrzebne na szlaku akcesoria i sprzęt. System nośny Aircontact System zapewnia doskonałą wentylację obszaru pleców oraz ramion. Dodatkowo, elementy które stykają się z ciałem w plecaku Deuter Aircontact wykonane zostały z oddychającej pianki wspierającej proces wentylacji, aby zapewnić jak najlepszy przepływ powietrza i komfort noszenia.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień:40 zł25 zł15 zł
Kaucja:300 zł

ULTRALEKKI NAMIOT 2 osobowy Marmot Twilight 2P

Każdy, kto ceni wygodę i jakość, kto wymaga od namiotu solidnego wykonania i niezawodności nie może przejść obojętnie obok namiotu Marmot Twilight 2P to lekki namiot dla dwóch osób. To luksusowy apartament odporny na warunki atmosferyczne, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i stosunkowo niskiej wadze czyniąc go doskonałym rozwiązaniem do biwaku, campingu, czy trekkingu.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień:50 zł30 zł10 zł
Kaucja:200 zł

CZEKAN TURYSTYCZNY, KIJKI TREKINGOWE, RAKI PASKOWE / PÓŁAUTOMATYCZNE, RACZKI

Planujesz zimową wyprawę? Zadbaj o bezpieczeństwo i wypożycz zimowy sprzęt najlepszych marek.

Liczba dni:1 dzień2-3 dniKażdy kolejny dzień
Cena za dzień:20 zł15 zł10 zł
Kaucja:50 zł