Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / O nas

O nas

KIM JESTEŚMY?

Odkrywanie świata to nasza życiowa pasja. Jesteśmy podróżnikami, którzy nie tylko sami przejechali wszerz i wzdłuż całą Europę, ale również spędzili osiem ostatnich lat współpracując z najlepszymi przewodnikami i poznając od podszewki ofertę hoteli oraz atrakcji turystycznych.

Stworzyliśmy nasze biuro podróży, aby pomóc Państwu w organizacji wycieczek do tych znanych i mniej znanych zakątków Polski i Europy.

NASZA FILOZOFIA

 

Co sprawia, że organizowane przez nas wyjazdy są tak wyjątkowe?

 

JESTEŚMY SPECJALISTAMI W ORGANIZACJI WYCIECZEK DLA GRUP

Nasza oferta skierowana jest do grup, szkół, firm oraz urzędów państwowych. Opracowując ofertę wyjazdu to Państwa oczekiwania są dla nas najważniejsze, doradzamy na każdym etapie przygotowań i wspólnie tworzymy unikalny program wycieczki. Poza miejscami, które każdy powinien zobaczyć poszukujemy nieodkrytych perełek, które często są dużo ciekawsze od miejsc leżących na popularnych szlakach. Podróże szyte na miarę to właśnie to, co robimy najlepiej!

 

TYLKO NIEZWYKŁE I SPRAWDZONE MIEJSCA

Mogą być Państwo pewni, że nie zorganizujemy wycieczki w miejsce, gdzie nie pojechalibyśmy jeszcze raz sami. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi hotelami, restauracjami, przewodnikami i zapewniamy transport komfortowymi autokarami. Podróżowanie dostarcza cudownych emocji i wrażeń oraz zapewnia wspaniałe wspomnienia na całe życie, dlatego tak ważne jest dopracowanie programu w najdrobniejszych szczegółach.

 

WYŁĄCZNIE DOŚWIADCZENI PILOCI I PRZEWODNICY

Nasi piloci i przewodnicy to osoby zawsze pomocne, uśmiechnięte, doskonale znające odwiedzany region. Z pasją dzielą się swoją wiedzą i dbają o to, aby Państwa podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie a wyjazd na długo pozostał miłym wspomnieniem.

 

NA PIERWSZYM MIEJSCU BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczna podróż jest dla nas priorytetem, dlatego każdy etap wyjazdu jest dokładnie zaplanowany. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy wszystkie zezwolenia związane z organizacją imprez turystycznych. Zawsze mamy plan awaryjny – pogoda nie pokrzyżuje nam planów.

 
Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego numer Z/6/2017.

Certyfikat Towarzystwa Ubezpieczeń UNIQA S.A. 

Potwierdzający udzielenie turystycznej gwarancji ubezpieczeniowej dotyczącej pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną - nr polisy 1821828259 na kwotę 28 000,00 Euro.

 

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED WYCIECZKĄ?

 

Ceny wycieczek zależą od wielu czynników m. in. liczby uczestników, terminu i długości pobytu, rodzaju obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, kursu walut, zakresu i wysokości ubezpieczenia oraz wybranych atrakcji.

Uczestnicy naszych wycieczek są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju i za granicą oraz kosztów leczenia i utraty bagażu dla wyjazdów zagranicznych.

Zawsze dbamy o to, aby autokary, którymi będą Państwo podróżować były wygodne i bezpieczne. Każdy pojazd poddawany jest częstym kontrolom technicznym i na podstawowym wyposażeniu posiada pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, regulowane siedzenia, system rozrywki pokładowej a dla dłuższych tras również barek oraz toaletę. Nasi doświadczeni, pomocni i uśmiechnięci kierowcy dołożą wszystkich starań, aby podróż przebiegła bezpiecznie.

Organizując wycieczki szkolne zapewniamy bezpłatne miejsca dla opiekunów. Liczbę miejsc dla opiekunów dobieramy pod względem charakteru wycieczki oraz liczby i wieku dzieci.

Wybierając się na wycieczkę zagraniczną prosimy zabrać ważny paszport lub tam, gdzie jest to możliwe dowód osobisty.

 

Programy wszystkich imprezy turystycznych (jako utwory) oraz sposób ich wykonywania, stanowią autorską własność intelektualną Biura Podróży KROCZEK Adam Kroczek i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) – są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zarówno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).