Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / O nas

O nas

 
Zajmujemy się organizacją wyjazdów turystycznych na terenie Polski i Europy. Idea powstania firmy zrodziła się ze wspólnych pasji - podróżowania, odkrywania tego, co nieodkryte i chęci zarażania tym innych. Podczas studiów i pracy zawodowej zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało dużym poczuciem odpowiedzialności za powodzenie działań, których się podejmujemy. Staramy się sprostać największym wymaganiom, dlatego zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów.

W Państwa ręce oddajemy starannie dobraną ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych. W naszych wyjazdach łączymy to, co najlepsze: pasję do podróżowania, ciekawe miejsca, przemyślany program, sprawdzone hotele i restauracje oraz wyjątkowych przewodników.

 

Nasze biuro podróży działa zgodnie z wymogami prawa polskiego i posiada:

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego numer Z/6/2017.

Certyfikat Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A. 

Potwierdzający udzielenie turystycznej gwarancji ubezpieczeniowej dotyczącej pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną - nr polisy 04.179.185 na kwotę 208 505,00 PLN.

 

Przez cały czas ulepszamy zakres i jakość świadczenia usług dla klientów, dostosowując się do ich oczekiwań oraz wychodząc naprzeciw potrzebom rynku turystycznego w Polsce.