Biuro podróży

Wycieczki szkolne

Wczasy i wakacje

Limanowa

Nowy Sącz

Wycieczki

Szukaj
Jesteś tutaj: Home / SPRZĘT TURYSTYCZNY

SPRZĘT TURYSTYCZNY

Nasza wypożyczalnia powstała z myślą o rodzicach pragnących aktywnie spędzać czas ze swoimi pociechami. Zapewnimy Wam wszystko, co niezbędne, żeby wspólna podróż była przyjemnością i okazją do odkrywania pięknych miejsc.

My też jesteśmy rodzicami i doskonale wiem jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego doradzimy wam w wyborze optymalnego sprzętu i podpowiemy kilka ciekawych miejsc na pierwszą wspólną wycieczkę Jeżeli nie mamy na stanie przedmiotu, którego szukasz, bądź wszystkie jego egzemplarze są aktualnie wypożyczone, prosimy o kontakt. Postaramy się go dla Ciebie zdobyć. Bezpłatnie pomagamy podczas pierwszego montażu wypożyczonego sprzętu.

Jak zamówić?

Wyślij SMS na numer 507 395 146 z informacją (rodzaj sprzętu, termin od – do, imię i nazwisko). Następnie my skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy rezerwację.

Jak liczymy koszt wynajmu?

Na przykładzie bagażnika rowerowego na hak: wynajem na 1 dzień = 60 zł, wynajem na 3 dni = 3x 40 zł, wynajem na 4 dni lub więcej = 120 zł + 25 zł/za każdy dzień.

Aktualna sytuacja (koronawirus): Każdy sprzęt po wypożyczeniu jest czyszczony i odkażany. Pomiędzy kolejnymi wypożyczeniami zachowujemy przynajmniej jednen dzień przerwy.

KONTAKT: biuro@kroczek.org lub +48 507 395 146 

BAGAŻNIK ROWEROWY NA HAK Atera Strada EVO 3

 

Wypożyczany przez nas bagażnik rowerowy to wytrzymała a zarazem lekka platforma na której można w łatwy sposób przewieźć 4 rowery o łącznej masie do 66 kg. Dzięki możliwości uchylania bagażnika rowerowego, możemy w każdej chwili otworzyć klapę bagażnika, czyli nic nie utrudnia nam dostania się do naszych bagaży, nawet gdy na bagażniku znajdują się rowery. Szybki i łatwy montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi to duża zaleta tego bagażnika. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. Zarówno sam bagażnik rowerowy jak i mocowania rowerów zamykane są na kluczyk. 

Według polskiego Prawa o ruchu drogowym wymagane jest dla tego typu bagażników zamontowanie trzeciej tablicy rejestracyjnej pojazdu, do którego będzie montowany bagażnik.

Liczba dni: 1 dzień 2-3 dni Każdy kolejny dzień
Cena za dzień: 60 zł 40 zł 25 zł
Kaucja: 300 zł
Tutaj obejrzysz prezentacje produktu: 

 

 

 

 

BAGAŻNIK ROWEROWY Thule Freeride 532 + BELKI Thule Wingbar Evo 

 

Wypożyczany przez nas bagażnik rowerowy to najbardziej popularny model bagażnika rowerowego na dach samochodu, wśród produktów renomowanej firmy Thule. Bezpieczeństwo: zarówno sam bagażnik rowerowy jak i rower znajdujący się w uchwycie bagażnika są zabezpieczone przed kradzieżą przez zamek. Uchwyt mocujący bagażnika pozwala zamocować go do większość ram rowerowych o średnicy 22mm-70mm.

Liczba dni: 1 dzień 2-3 dni Każdy kolejny dzień
Cena za dzień (bagażnik): 20 zł 12 zł 6 zł
Cena za dzień (belki): 10 zł 6 zł 3 zł
Kaucja: 100 zł
Tutaj obejrzysz prezentacje produktu: 

 

 

 

 

FOTELIK ROWEROWY Thule RideAlong

 

Ten fotelik rowerowy należy do jednych z najwygodniejszych  i najbezpieczniejszych fotelików tylnych, a dzięki możliwości odchylenia oparcia aż o 20 stopni umożliwia dziecku wygodny sen. Przeznaczony jest do przewożenia dziecka od około 9 mc do 6 lat (waga maksymalna 22 kg). Fotelik posiada regulowane podpórki na stopy. Wyprofilowane oparcie i podpórki na ręce pozwalają dziecku zajdź wygodną pozycję. Pasy fotelika rowerowego są zaopatrzone w zatrzaskowe zapięcie. Dzięki temu mogą być obsługiwane jedną ręką. Zakładanie pasów jest bardzo łatwe, a jednocześnie zapięcia uniemożliwiają dziecku samodzielne odpięcie pasa co znacznie podnosi bezpieczeństwo fotelika. Mocowanie do ramy roweru – bagażnik nie jest wymagany.

Liczba dni: 1 dzień 2-3 dni Każdy kolejny dzień
Cena za dzień: 30 zł 20 zł 10 zł
Kaucja: 100 zł
Tutaj obejrzysz prezentacje produktu: 

 

 

 

 

NOSIDŁO TURYSTYCZNE Deuter Kid Comfort 3

   

Nosidło turystyczne dla dzieci Deuter Kid Comfort III  – to najlepszy i najbezpieczniejszy produkt wśród nosideł dla dzieci. Doskonale sprawdza się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Wyposażone jest w dużą komorę zapinaną na suwak, elastyczną kieszeń, dwie kieszonki z siatki oraz zintegrowaną ochronę przed deszczem i słońcem. Obciążenie maksymalne (dziecko + bagaż) to 22 kg.

Liczba dni: 1 dzień 2-3 dni Każdy kolejny dzień
Cena za dzień: 30 zł 20 zł 10 zł
Kaucja: 100 zł
Tutaj obejrzysz prezentacje produktu: 

 

 

 

 

ULTRALEKKI NAMIOT 2 osobowy Marmot Twilight 2P

   

Każdy, kto ceni wygodę i jakość; kto wymaga od namiotu solidnego wykonania i niezawodności nie może przejść obojętnie obok namiotu Marmot Twilight 2P to lekki namiot dla dwóch osób. To luksusowy apartament odporny na warunki atmosferyczne, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i stosunkowo niskiej wadze czyniąc go doskonałym rozwiązaniem do biwaku, campingu, czy trekkingu.

Liczba dni: 1 dzień 2-3 dni Każdy kolejny dzień
Cena za dzień: 35 zł 20 zł 10 zł
Kaucja: 200 zł
Tutaj obejrzysz prezentacje produktu: 

 

 

 

 

ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE Baby Design Holiday

   

Łóżeczko turystyczne idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat podczas wakacji lub weekendowych wyjazdów. Dużą zaletą tego modelu jest bardzo szybkie i proste rozkładanie. Łóżeczko posiada otwierany na zamek bok, dzięki czemu dziecko może samo wchodzić i wychodzić.

Liczba dni: 1 dzień 2-3 dni Każdy kolejny dzień
Cena za dzień: 20 zł 12 zł 5 zł
Kaucja: 50 zł
Tutaj obejrzysz prezentacje produktu: